banner_respecs.jpg

 Výsledky ARMY TEST Best of!

   V neděli 5.11. proběhl v Praze ARMY TEST Best of! pod záštitou brigádního generála Pavla Koláře, ředitele Ředitelství speciálních sil MO. Největším vítězem byly opět děti, které svým nasazením a výkony překvapily nejednoho rodiče. Děti doma rodičům teď svými náramky „ARMY TEST 2017" často připomínají, že ARMY TEST zvládli a že by mamka s taťkou měli také ;-)

   Nejmladším účastníkem byl Filípek – 2,5 roku, kterého tak strhla atmosféra, že si ARMY TEST se starší sestrou dal také, čímž velmi překvapil své rodiče a stal se miláčkem publika i organizátorů.

   Brigádní generál Pavel Kolář, který zaštítil ARMY TEST Best of! na závěr předával účastníkům speciální červený náramek ARMY TEST se znakem Speciálních sil.

   V rámci ARMY TESTu Best of! byli vyhlášeni nejlepší muži a ženy nad 18 let v běhu na 12 minut a ve shybech/ výdrži ve shybu. Do „Best of!" se ale kvalifikovali jen ti, kteří/ které měli ve všech disciplínách v rámci své věkové kategorie hodnocení „1" (disciplíny a limity ZDE). To se ve finále ukázalo jako zásadní podmínka a bylo příčinou několika překvapení.

   Nejlepší ženy v běhu na 12 minut:
         - 1. místo: Monika D. - 2970 m
         - 2. místo: Lattie J. - 2760 m
         - 3. místo: Iveta H. - 2585 m

   Nejlepší ženy ve výdrži ve shybu:
         - 1. místo: Lattie J. - 91s
         - 2. místo: Karolína S. - 55s
         - 3. místo: Zuzana Č. - 40s

   V kategorii mužů došlo k velkému překvapení. Mnoho zdatných běžců, které jsme viděli na stadionu, bohužel nesplnilo kvalifikační podmínku samých jedniček ze všech disciplín a tak došlo k tomu, že u běhu na 12 minut se mezi nejlepší dostal i cimba o kterém všichni vědí, že to žádný extra běžec není ;-)

   Nejlepší muži v běhu na 12 minut:
         - 1. místo: Stanislav M. - 2960 m
         - 2. místo: Ivo Z. - 2915 m
         - 3. místo: cimba - 2715 m

   Nejlepší muži ve shybech:
         - 1. místo: cimba – 28 shybů (48 let)
         - 2. místo: Ivo Z. – 27 shybů (36 let)
         - 3. místo: Stanislav M. – 10 shybů (42 let)

   Upřímně doufám, že když tyto výkony vidí mladí běžci a kluci z posiloven, pořádně se naštvou a příští rok staříkům ukážou zač je toho loket ;-) Rád bych viděl výkony v běhu na 12 minut okolo 3300m a na hrazdě přes 30 shybů.

   Všech 12 nejlepších dostalo od generála Pavla Koláře hrneček se znakem ředitelství Speciálních sil a zvláštní dárkové tašky od partnerů, takže ze stupňů vítězů odcházeli s plnýma rukama.

   Děkujeme společnostem:
         - Dermacol
         - České dráhy
         - TATRA TRUCKS
         - Vojenská zdravotní pojišťovna
         - Česká zbrojovka
         - Mercedes Benz

   Všichni účastníci ARMY TESTů dostávají tašky s drobnými dárkovými předměty od partnerů.

   Absolutním hitem drobných dárečků všech proběhlých ARMY TESTů mezi dětmi i dospělými jsou lékárnička VoZP, lízátko TATRA a pistolka od České zbrojovky ;-)

   Úspěšní absolventi ARMY TESTu dostávají náramky ARMY TEST s letopočtem a kromě toho jsou tu i další náramky.


         1) Zelený ARMY TEST 2017 - pro absolventy ARMY TESTu s celkovým hodnocením 8 – 15 (na prvním ARMY TESTu v Chrudimi ho dostávali i děti, které získaly černý náramek)
         2) Černý ARMY TEST 2017 - pro absolventy ARMY TESTu s celkovým hodnocením 5 – 7, tento náramek se dával na prvním ARMY TESTu v Chrudimi, chybí tam sedmička, nebyl to záměr, jen chyba výroby, kdo ho má, byl první.
         3) Černý ARMY 7 TEST 2017 - pro absolventy ARMY TESTu s celkovým hodnocením 5 – 7
         4) Černý ARMY TEST Instruktor - pro instruktory (musí mít černý náramek ARMY TEST)
         5) Černý ARMY TEST Partner - pro naše partnery, kteří nás finančně, nebo jinak podporují
         6) Zelený ARMY TEST se čtyřmi hvězdičkami – pro účastníky ARMY TESTU, který navštívil náčelník Generálního štábu AČR, armádní generál Josef Bečvář
         7) Červený ARMY TEST se znakem ředitelství Speciálních sil – pro účastníky ARMY TESTu pod záštitou ředitele Ředitelství speciálních sil brigádního generála Pavla Koláře

   Největšími fanoušky ARMY TESTu a sběrateli náramků jsou Dan (10) a Robin (8) kteří letos absolvovali tři ARMY TESTy.

   ARMY TEST bude pokračovat i v příštím roce, těšíme se na Vás! Rozhovor o ARMY TESTu můžete nalézt zde. Více fotografií naleznete na facebooku ARMY TEST. Za fotografie děkujeme Veronice Maškové.autor: Ludvík Cimburek

(05.11.2017)

 

Připomínky a náměty: webmaster@respecs.cz